چاپ آلبوم کودک

چاپ انواع آلبوم عکس در مجتمع چاپ لابیران به کمک کارشناسان مجرب این مجموعه طراحی و با بهره‌مندی از جدیدترین تجهیزات و دستگاه‌های روز دنیا و با تکنولوژی چاپ فتوشیمی، ثبات رنگ، رزولوشن بالا و کیفیت بسیار مرغوب تولید و ارائه می‌شود. آلبوم عکس، اصطلاحات مختلف دیگری نظیر آلبوم ایتالیایی یا آلبوم دیجیتال یا آلبوم ژورنال، فتوبوک یا کتاب عکس دارد که عکس‌های شما در ابعاد مختلف کنار هم توسط طراح چیده شده، سپس چاپ و صحافی می‌شود. در نهایت، شبیه کتاب شده و بعد از آن داخل جلدهای متنوع موجود با سلیقه انتخابی خودتان گذاشته می‌شود. هر آلبوم در نوع خود منحصر به فرد می‌‌باشد چرا که از صفحات آن می‌توان داستانی مصور را آفرید. نوع آلبوم و جلد، چیدمان و طراحی صفحات گزینه‌هایی است که محصول شما را متفاوت از دیگری می‌سازد. چاپ آلبوم عکس به شما این امکان را می‌دهد که لحظه‌های تکرار نشدنی زندگی را برای همیشه ماندگار کنید. 

 • آلبوم ایتالیایی، آلبوم دیجیتالی و آلبوم ژورنالی این‌ها همه نام‌هایی هستند که به آلبوم عکس نسبت داده می‌شود. علت اینکه می‌گویند آلبوم ایتالیایی این است که اولین نوع این آلبوم در کشور ایتالیا ساخته شد و همچنین ماشین‌آلات و تجهیزات حرفه‌ای و همچنین مواد اولیه این صنعت در کشور ایتالیا تولید می‌شود. علت نام‌گذاری آلبوم دیجیتال به این جهت بود که درگذشته عکاسی به شیوه سنتی (یعنی عکسبرداری بر روی نگاتیو سپس تاریکخانه) و سپس چاپ و آلبوم بود، اما با پیشرفت تکنولوژی و بوجود آمدن عکاسی دیجیتال از سال ۱۳۷۶ به بعد کم‌کم عکاسی آنالوگ به دیجیتال تبدیل شد. بطور کلی آلبوم دیجیتالی، آلبومی است نفیس و با دوام با ضخامت قابل توجه به همراه جلدی سخت و محکم که در واقع بین دو عکس یک لایه PVC مخصوص به همراه چسب ایتالیایی قرار می‌گیرد. جنس صفحات بصورت چاپ عکس از هر نوع کاغذ دلخواه و جنس جلد از مقوای ضخیم به همراه لمینت، پلکس یا چرم می‌باشد. ضخامت آن 2 تا 3 میلی‌متر بوده و قابلیت شستشو و انعطاف‌پذیری بالایی دارد. از موارد استفاده آن‌ها می‌توان به آلبوم‌های عروسی، آلبوم‌های کودک و خانوادگی، آلبوم‌های سمینارها و همایش‌ها و غیره اشاره کرد. 
child album-01
 • فتوبوک یا کتاب عکس نمونه خلاقانه و نسل جدید آلبوم‌های عکس قدیمی است. همانطور که از نام این نوع آلبوم پیداست، آلبومی که شبیه کتاب است. در واقع کتاب عکس بطور کلی آلبوم‌های فوتو، آلبوم‌هایی هستند که نرم‌تر، نازک‌تر و ظریف‌تر از آلبوم‌های دیجیتال هستند. با این تفاوت که در این نوع آلبوم‌ها از لایه‌های PVC  مخصوص استفاده نمی‌شود. جنس صفحات بصورت چاپ عکس از هر نوع کاغذ دلخواه و جنس جلد از عکس به همراه لمینت می‌باشد. ضخامت هر صفحه از این نوع آلبوم برابر با ضخامت ۲ عدد عکس (1 میلی‌متر) بوده و قابلیت شستشو و انعطاف‌پذیری بالایی دارد. از موارد استفاده آن‌ها می‌توان به آلبوم‌های اسپرت، آلبوم‌های کودک و خانوادگی، آلبوم‌های برند لباس و غیره اشاره کرد.

جزئیات چاپ آلبوم عکس

 • کارشناسان ما بعد از دریافت فایل شما، آنرا بررسی و در صورت مغایرت با شما تماس خواهند داشت.
 • هموراه درصدی اختلاف رنگ بین آنچه شما در موبایل یا کامپیوتر خود می‌بینید با آنچه چاپ می‌شود وجود دارد.
 • چاپ آلبوم عکس در سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ قابل سفارش می‌باشد. هر چه کیفیت فایل عکس شما بالاتر باشد می‌توانید آن را در ابعاد بزرگتری چاپ کنید. لذا در انتخاب سایز چاپ آلبوم عکس، دقت نمایید.
 • سطح عکس طبق انتخاب شما می‌تواند مات (لاستر)، سیلک، متالیک و یا براق باشد. کیفیت و وضوح سطح مات یا براق، هیچ تفاوتی با هم ندارد. ضخامت تقریبی آن‌ها یکسان بوده و در حدود ۲۰۰ میکرون است.
 • از جلد تا چیدمان عکس، متن و رنگ زمینه صفحات، به انتخاب شما تولید می‌شود.
 • جلد کتاب عکس در دو نوع نفیس و ظریف (استاندارد) قابل سفارش است.
 • مدل لوکس فتوبوک، با جلد چرم اشبالت تولید می‌شود. این مدل در رنگ و ابعاد متفاوت قابل سفارش است. روی جلد چرمی نیز، عنوان دلخواه شما با لیزر حک می‌شود.
 • توجه داشته باشید که هنگام طراحی این محصول، بایستی ۵ میلی‌متر حاشیه اطمینان جهت برش در نظر بگیرید. همچنین سوژه اصلی و اطلاعات مهم عکس را حداقل ۸ میلی‌متر از هر طرف فاصله دهید.
 • لازم ذکر است که سایز اعلام شده، سایز باز شده آلبوم می‌باشد (برای مثال آلبوم سایز 60×30 سانتی‌متر یعنی وقتی آلبوم بسته است، سایز آن ۳۰×۳۰ سانتی‌متر است). همچنین منظور از تعداد صفحات، تعداد صفحات باز است آلبوم می‌باشد (برای مثال آلبوم 60×30 سانتی‌متر ۱۰ برگ، دارای ۲۰ صفحه ۳۰×۳۰ می‌باشد).
 • زمان تولید محصول 3 الی 5 روز کاری است. بعد از تولید، سفارش با بسته‌بندی جذاب و مطمئن از طریق پست یا پیک به آدرس شما ارسال خواهد شد. زمان تحویل بسته‌ها در شیراز 1 روز و در شهرستان‌ها 3 روز کاری است.
 • مشتریان گرامی توجه داشته باشید این مجموعه تمام تلاش خود را در مورد به موقع تحویل دادن محصولات انجام می­دهد. ولی در مواردی مانند سیل، برف و یخبندان جاده، تصادف و خرابی احتمالی وسایل حمل­و­نقل که از دسترس این مجموعه خارج می‌باشد، تعهدی نخواهد داشت.

نمونه کارها

جستجو در سایت

دسته بندی ها

 • شوینده و پاک کننده
 • لباس
درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه