چاپ مستقیم

چاپ مستقیم در مجتمع چاپ لابیران، یک روش چاپ جوهر افشان بدون تماس است که تصاویر چاپی با وضوح بالا را با کیفیت واقعی عکس تولید می‌کند و می‌تواند برای پردازش انواع مواد استفاده شود. در این مجموعه چاپ انواع پاکت و جعبه، انواع بسته‌بندی مقوایی، پلاستیکی، کاغذی، چرمی و کیسه‌های سلفونی، انواع لوازم‌التحریر، انواع پوشاک و غیره صورت می‌گیرد. در روش چاپ مستقیم فقط کافی است یک متن یا فایل تصویری در کامپیوتر ایجاد کنید، سپس کاغذ را وارد و دستور چاپ داده می‌شود تا بلافاصله تصویر روی صفحه مورد نظر توسط چاپگر تولید گردد. این چاپ دیجیتال در ساده‌ترین شکل با استفاده از یک محیط کاغذی است. عملکرد یک سیستم چاپ مستقیم به همین راحتی است و داده‌های چاپ دیجیتال در یک برنامه گرافیکی استاندارد ویرایش می‌شوند و مواد چاپی روی میز مسطح دستگاه قرار می‌گیرد و فرایند چاپ با کلیک ماوس از کامپیوتر به سیستم چاپ ارسال و آغاز می‌شوند. 

جزئیات چاپ مستقیم

 • کارشناسان ما بعد از دریافت فایل شما، آنرا بررسی و در صورت مغایرت با شما تماس خواهند داشت.
 • هموراه درصدی اختلاف رنگ بین آنچه شما در موبایل یا کامپیوتر خود می‌بینید با آنچه چاپ می‌شود وجود دارد. 
 • از رنگ‌های CMYK در چاپ مستقیم استفاده می‌شود. آن‌ها بجای درخشندگی، اجزای نور سفید را منعکس یا جذب می‌کنند. برخلاف رنگ‌های روشن RGB که برای نمایش تصاویر در مانیتورها (مثلاً کامپیوتر، تلویزیون، دوربین دیجیتال) استفاده می‌شود و رنگ‌های بدنه شفاف و روشن نیستند.
 • چاپ مستقیم به شما امکان می‌دهد تا با انواع تقریباً نامحدودی از مواد کار کنید. تیرگی و پیوند رنگ‌ها بر روی انواع مختلف مواد و همچنین مقاومت در برابر تأثیرات شیمیایی، مکانیکی و سایر موارد عمدتاً به ویژگی‌های خاص جوهرها بستگی دارد.
 • جوهرهای چاپ مستقیم شفاف هستند در نتیجه تحت تأثیر رنگ سطحی که روی آن چاپ شده‌اند قرار می‌گیرند و بنابراین اگر رنگ سفید خالص نباشد می‌توانند با رنگ اصلی آن‌ها متفاوت باشند. برای بدست آوردن رنگ‌های دقیق و تیرگی مطلوب روی مواد شفاف یا سطوح رنگی، پس زمینه سفید مورد نیاز با استفاده از یک لایه جوهر سفید روی یا زیر رنگ شبیه‌سازی می‌شود. چاپ مستقیم دیجیتال ماورا UV بنفش این امکان را می‌دهد و در نتیجه فرصت‌های جدیدی ایجاد می‌کند نه تنها برای پردازش کالاهای تبلیغاتی بلکه برای کاربردهای صنعتی مانند پردازش پلاستیک یا فلز.
 • رنگ‌های خاصی مانند Pantone، RAL یا HKS-ton ها بصورت جداگانه تولید می‌شوند. در حالی که سیستم چاپ معمولاً در طی مراحل چاپ با ترکیب رنگ‌های بدنه CMYK رنگ‌های مورد نیاز را ایجاد می‌کند و از رنگ‌های خاص بعنوان رنگ‌های جداگانه استفاده می‌شود. آن‌ها اغلب در تولید بسته‌بندی یا چاپ آرم استفاده می‌شوند.
 • بعنوان یک قانون کلی، رنگ‌های تخصصی فقط در چاپ مستقیم دیجیتال تقریباً قابل تولید هستند.
 • ممکن است لازم باشد برای انواع مختلف مواد یا جوهر پروفایل‌های رنگی خاصی ایجاد کنید که در صورت لزوم با کمال میل به شما کمک خواهیم کرد.
 • زمان تولید محصول 1 الی 3 روز کاری است. بعد از تولید، سفارش با بسته‌بندی جذاب و مطمئن از طریق پست یا پیک به آدرس شما ارسال خواهد شد. زمان تحویل بسته‌ها در شیراز 1 روز و در شهرستان‌ها 3 روز کاری است.
 • مشتریان گرامی توجه داشته باشید این مجموعه تمام تلاش خود را در مورد به موقع تحویل دادن محصولات انجام می­دهد. ولی در مواردی مانند سیل، برف و یخبندان جاده، تصادف و خرابی احتمالی وسایل حمل‌و­نقل که از دسترس این مجموعه خارج می‌باشد، تعهدی نخواهد داشت.

نمونه کارها

جستجو در سایت

دسته بندی ها

 • شوینده و پاک کننده
 • لباس
درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه